title

AGE interier: kvalitní kuchyně - originální design - návrhy interiérů

Reference

Nahlédněte na některé z našich referencí, které slouží jako ukázka naší vysoké kvality a dlouhodobých zkušeností v oboru - kuchyně a interiéry. Jako záruku naší kvality můžete brát ukázky našich realizací.

DE BARONS MANAGEMENT, s.r.o.
Zhotovení kuchyně na zakázku do předváděcího domu v Mníšku pod Brdy.Realizace kuchyní a vybavení interiéru na zakázku.
Stavební firma Podhola s.r.o.
Královská školička, Plzeň Doubravka

17.3.2010
Dobrý den pane Hložku,
velice ráda bych chtěla touto cestou poděkovat za práci Vaší designérky Kateřiny Stejskalové. I nadále chci pokračovat ve spolupráci s firmou AGE interier. Stavíme větší rodinný dvojdomek, nyní jsme ve fázi rozhodování, jak by měl být zařízen. Oslovila jsem již vícero kuchyňských studií a nikdy to nebylo "to", co bychom chtěli, dokud jsme neoslovili Vaší společnost. Chtěla bych proto pochválit profesionální přístup sl. Kateřiny. Je velice ochotná, má kladný, příjemný a vstřícný přístup k tématu. Velice dobře se orientuje nejen na pozici jí vlastní tzn. designu, dovede dobře poradit v doplňujících spotřebičích, okamžitě reaguje na jakýkoliv dotaz a je vidět, že je pravý odborník. Vždy jsem se těšila na jednání s ní. Nadále věřím, že využiji Vašich dalších služeb nejen v poradenství. Jednaní byla pro mne vždy opravdovým přínosem. Byla bych velice ráda, kdybychom v naší společnosti měli více podobných příkladů. Děkuji.
Mnoho úspěchů přejí
manželé Marcela a Břetislav Mizerovi
J i č í n

10.5.2009
Dobrý den Kateřino,
konečně jsem se dneska dostala k tomu, abych Vám vyfotila a zaslala fotografii kuchyně, kterou můžete umístit na Vašich webových stránkách jako ukázku jedné z Vašich povedených realizací :-)
Ještě jednou Vám děkujeme za spolupráci!
S pozdravem...

20.3.2009
Dobry den, pani Maskova,
posilam Vam fotky nasi nove kuchyne :-) Pan Krsnak opet odvedl bezvanou praci, ikdyz na to potreboval rovnych 24hodin :-) Musim rict, ze jsem ted opravdu spokojena, moc se mi ta dodelavka libi, myslim si, ze ted je kuchynka kompaktnejsi a plne vyuzita :-) Jak se libi Vam? Kazdopadne mockrat dekuju za Vas cas, preji Vam, Emicce i cele Vaší rodine jen to dobre a presto, ze dalsi rekonstrukci kuchyne v dohledne dobe neplanuji, doufam, ze Vas jeste nekdy uvidim :-) A kdybyste nahodou nekdy mela cestu kolem nas, tak se urcite zastavte.
Jeste jednou diky a hezky den....
SVĚT KUCHYNÍ
Svět kuchyní, 2/2010, LÉTO
Reportáž z realizace
Svět kuchyní.


SVĚT KUCHYNÍ
Svět kuchyní, 1/2010, JARO
Aktualitách
Svět kuchyní.


TOPlist

Jiní pouze prodávají. My vyrábíme!