title

AGE interier: kvalitní kuchyně - originální design - návrhy interiérů

Expresní výroba

Pro zákazníky, kteří se většinou z důvodů problémů s koordinací stavebních prací ocitli v časovém tlaku, ale zároveň nechtějí "odbýt" svůj interiér a kuchyni sériovým sektorovým nábytkem, je určena služba přednostní výroby zakázkového nábytku.
Naši designéři jsou schopni navrhnout kuchyňskou linku z materiálů skladovaných v ČR, na jejichž dodání nečekáme a po domluvě zajistit výrobu v i podstatně zkrácené časové lhůtě. V extrémním případě se může jednat i o lhůtu 5 dnů od zaměření a složení zálohy.
Dle požadované lhůty dodání se pak již individuálně určují skupiny materiálů s různou dodací lhůtou, které lze v návrhu využít. Obdobně je potřeba se přizpůsobit skladové dostupnosti spotřebičů, dřezů, baterií a ostatních zařizovacích předmětů

Cena expresní výroby

Cena za expresní výrobu je vždy určena individuálně v závislosti zejména na aspektech:
  • čas k dispozici (1-5 týdnů, standard je 6-8 týdnů)
  • požadované materiály (některé polotovary dokážeme objednat do druhého dne, jiné s expresním příplatkem do týdne a další nelze rychle získat ani s příplatkem)
  • aktuální zaplnění projektových, výrobních a montážních kapacit
Ceny expresní výroby se obvykle pohybují od minimální sazby 5.000Kč do 20.000Kč. Pouze u rozlehlých kuchyní z luxusnějších materiálů se můžeme dostat až na 40.000Kč ale naopak u malé kuchyně z obvyklých materiálů v "klidném" období lze i poskytnout slevu kompenzující expresní příplatek.

Podmínky expresní výroby

  • Kuchyňská linka je již od samého začátku navrhovaná pro expresní výrobu.
  • Stavební prostor je již zcela stavebně dokončený v takovém stavu v jakém se bude montovat kuchyně.
  • Zákazník stráví při objednání linky na kuchyňském studiu více času, protože dostupnost všech materiálů je potřeba ověřit a případně vybrat jiné barevné kombinace.
  • (Nebojte se však nedostatku ve výběru, i při těchto omezeních budete vybírat z několikanásobně většího sortimentu barev než v kuchyňských studiích továrních výrobců.)

SVĚT KUCHYNÍ
Svět kuchyní, 2/2010, LÉTO
Reportáž z realizace
Svět kuchyní.


SVĚT KUCHYNÍ
Svět kuchyní, 1/2010, JARO
Aktualitách
Svět kuchyní.


TOPlist

Jiní pouze prodávají. My vyrábíme!