title

AGE interier: kvalitní kuchyně - originální design - návrhy interiérů

Moderní Kuchyně

Moderní kuchyně se vyznačují jednoduchými a čistými liniemi, upřednostňují se rovné hladké plochy. Důraz je kladen na praktičnost, funkčnost a snadnou údržbu. Další samozřejmostí je precizní zpracování a kvalitní vybavení úložného prostoru.

Při navrhování moderní kuchyně se dbá na zásady ergonomie a snadnou dostupnost předmětů denní potřeby. Využívané jsou především výsuvné kontejnery, drátěnné programy a další praktické doplňky. Neopomenutelné je i vhodné osvětlení a výškové umístění pracovní plochy a nábytku.

Při výběru materiálů u moderních kuchyní se zohledňuje funkčnost, jednoduchá údržba a nadčasovost. Mezi oblíbené dekory patří dezény exotických dřevin a neutrální elegantní barvy, jako jsou např. bílá, šedá, slonová kost, antracit, černá, apod., pokud ovšem dáváte přednost barevnějšímu provedení, můžete vybírat ze široké škály barevných laků. Cenově dostupnější a přesto kvalitní provedení slibuje použití např. MDF folie a lamino dvířek, které jsou rovněž vyráběny v mnoha dekorech. Nabídnout Vám můžeme i dvířka z masivního dřeva nebo dýhy. Velmi efektní jsou hliníkové nebo nerezové doplňky a použití skla.

Ať už si vyberete cokoliv, nejdůležitější je, abyste se v kuchyni cítili dobře. Čas, který v kuchyni strávíte, by měl být pro Vás co nejpříjemnější a my se Vám v tom pokusíme maximálně pomoci.

Ukázky vizualizací moderních kuchyní naleznete v naší fotogalerie.

Moderní kuchyně, AGE interier Moderní kuchyně, AGE interier
SVĚT KUCHYNÍ
Svět kuchyní, 2/2010, LÉTO
Reportáž z realizace
Svět kuchyní.


SVĚT KUCHYNÍ
Svět kuchyní, 1/2010, JARO
Aktualitách
Svět kuchyní.


TOPlist

Jiní pouze prodávají. My vyrábíme!