title

AGE interier: kvalitní kuchyně - originální design - návrhy interiérů

Historie

Firma AGE interier úspěšně působí na českém nábytkovém trhu již od roku 2002. Za tuto dobu jsme dokázali realizovat stovky a stovky zakázek vpodobě kuchyní a zakázkového nábytku a získlali množství spokojených zákazníků.

Dobré jméno

Spolu se stovkami zakázek a postavením na trhu se nám podařilo získat i velmi dobré jméno, které je nyní pro naše další zákazníky známkou a zárukou vysoké kvality naší práce.
Toto si dovolíme tvrdit i díky neobvykle vysokému poměru zákázek získaných na doporučení spokojených zákazníků a zejména díky existenci velkého množství"věrných" zákazníků, u kterých není výjimkou, že jim a jejich rodinám vyrábíme průběhu let třeba již pátou kuchyni do dalších a dalších prostor.
Jsme potěšeni, že se nám daří držet se na vrcholu díky řemeslné kvalitě, díky důrazu na skloubení vzhledu a užitné hodnoty, díky sledování trendů i vlastním nápadům. Ale hlavně, a toho jsme si vědomi především, jsme své dobré jméno získali příkladným přístupem k zákazníkům, nezměrnou ochotou a tvůrčím nadšením.

Tvoříme s láskou

Veškeré naše realizace vychází od designu a konstrukce až po výrobu a montáž z filozofie individuálního přístupu a vysokého nasazení. Individuálně přistupujeme k přáním, potřebám a možnostem každého zákazníka. S pomocí letitých zkušeností, dovedností a znalostí dokáže náš tým najít estetické a zároveň ergonomické řešení s vysokou funkčností každého prostoru a to ve spojení s luxusním vzhledem i skutečnou užitnou hodnotou.

Nejvyšší kvalita

Vytváříme kuchyně a vybavení interierů vysoké kvality, originálního designu a rozsáhlé variability přímo do vašich prostor.
Nabízíme poradenství našim odborným a vstřícným personálem, který se Vám bude ochotně věnovat a pomůže Vám vybrat to nejlepší řešení pro Váš domov.
Zajištujeme kompletní služby – návrh (případně projekt celého interiéru bytovým designérem), instalace, zaměření, dopravu, odbornou montáž.
Zdokonalujeme se ve všech oborech naší činnosti, sledováním a vyhodnocováním našich výsledků.
SVĚT KUCHYNÍ
Svět kuchyní, 2/2010, LÉTO
Reportáž z realizace
Svět kuchyní.


SVĚT KUCHYNÍ
Svět kuchyní, 1/2010, JARO
Aktualitách
Svět kuchyní.


TOPlist

Jiní pouze prodávají. My vyrábíme!