title

AGE interier: kvalitní kuchyně - originální design - návrhy interiérů

Jak montujeme kuchyně - pečlivě od A do Z

Doprava a čas příjezdu

Vaše nová kuchyne k vám dorazí určený den ráno v čase dohodnutém nejpozději den předem, obvykle mezi 8 a 10 hodinou dopoledne.
Nakládání nábytku a spotřebičů k přepravě začíná v 6:30 ráno v Plzni, přičemž s velikostí kuchyně se prodlužuje doba nakládání a dále se vzdáleností od Plzně roste doba na cestě i nepřesnost časového odhadu. Při delších dopravních vzdálenostech se snažíme dodržet čas nástupu na montáž nakládáním k přepravě již předchozí den večer.
A hlavně: Jsme zodpovědní. Dohodnutý čas nástupu na montáž dodržíme.

Ochrana před poškozením

Kuchyňské skříňky přivážíme na místo již s kompletně dokončenou výrobní montáží korpusů i kování a zejména s pevně zalepenými korpusovými spoji. Jednotlivé korpusy a dílce jsou ochráněné PVC obalem před poškozením při transportu. S přísnou opatrností chráníme i vaše podlahy a veškerý interiér.

Pečlivost a profesionalita

Protože neztrácíme čas šroubováním a okováním korpusů skříněk dodávaných v demontu, můžeme využít dobu montáže k pečlivé práci s maximálním důrazem na přístup k jednomu každému detailu. A právě pečlivost od A do Z je spolu s kvalitním opracováním "neviditelných" a "skrytých" míst hlavním znakem profesionálně odvedené řemeslné práce.

Doba montáže

Doba montáže kuchyní obvyklé velikosti většinou zabere 2 až 3 dny, u menších kuchyní pak 2 dny (rozhodně nespoléhejte na jednodenní montáž) a kuchyně velkého rozsahu 4 i 5 dnů.
Po skončení montáže po sobě vše uklidíme, vyluxujeme vnitřky skříněk a odvezeme veškeré odřezky, zbytky a obaly.
Dodávkový automobil montážní čety kuchyní
Montážní automobil výrobního technika
Montáž kuchyně červený lak

Kuchyňská linka - zahájení montáže kuchyněKuchyňská linka - průběh montážeKuchyňská linka - kuchyně před dokončenímKuchyňská linka - dokončovací práce kuchyněKuchyňská linka - hotová kuchyně
SVĚT KUCHYNÍ
Svět kuchyní, 2/2010, LÉTO
Reportáž z realizace
Svět kuchyní.


SVĚT KUCHYNÍ
Svět kuchyní, 1/2010, JARO
Aktualitách
Svět kuchyní.


TOPlist

Jiní pouze prodávají. My vyrábíme!