title

AGE interier: kvalitní kuchyně - originální design - návrhy interiérů

Kuchyně

Při navrhování kuchyně dbáme zásady ergonomie a snadné dostupnost předmětů denní potřeby. V našich kuchyních jsou využívané především výsuvné kontejnery, drátěnné programy a další praktické doplňky. Neopomenutelné je i vhodné osvětlení a výškové umístění pracovní plochy a nábytku.

Při výběru materiálů se zohledňujeme funkčnost, jednoduchá údržba a nadčasovost. Mezi oblíbené kuchyňské dekory patří dezény exotických dřevin jako wenge, kokos bolo či zebráno mezi oblíbené patří neutrální elegantní barvy, jako jsou např. bílá, šedá, slonová kost, antracit, černá, apod., pokud ovšem dáváte přednost barevnějšímu provedení, můžete vybírat ze široké škály barevných laků. Cenově dostupnější a přesto kvalitní provedení slibuje použití např. MDF folie a lamino dvířek, které jsou rovněž vyráběny v mnoha dekorech. Nabídnout Vám můžeme i dvířka z masivního dřeva nebo dýhy. Velmi efektní jsou hliníkové nebo nerezové doplňky a použití skla.

Ať už si vyberete cokoliv, nejdůležitější je, abyste se v kuchyni cítili dobře. Čas, který v kuchyni strávíte, by měl být pro Vás co nejpříjemnější a my se Vám v tom pokusíme maximálně pomoci.


Zadejte si nezávaznou poptávku na návrh kuchyně či celého interiéru.
Nebo se informujte o možnostech zpracování návrhu designu interiéru, zakázkového nábytku, nebo jen samostatné kuchyně.
SVĚT KUCHYNÍ
Svět kuchyní, 2/2010, LÉTO
Reportáž z realizace
Svět kuchyní.


SVĚT KUCHYNÍ
Svět kuchyní, 1/2010, JARO
Aktualitách
Svět kuchyní.


TOPlist

Jiní pouze prodávají. My vyrábíme!