title

AGE interier: kvalitní kuchyně - originální design - návrhy interiérů

Obývací sestavy

Moderní design individuálně konstruovaných obývacích sestav vytváří teprve až souzněním s interiérem domu reálnou existenci domova. A právě naši zkušení designéři dokáží svým estetickým porozuměním vdechnout prostoru onu zřetelně vnímanou ač obtížně popsatelnou atmosféru příjemného zázemí, klidu a pohodlí.
Navržené obývací sestavy vyrábíme vždy zakázkově pro určitý prostor s konkrétním estetickým a užitným účelem, kterými tak dosahujeme pocitového sladění interiéru jako celku. Jako přímí výrobci nejsme limitováni žádnou výrobní ani materiálovou standardizací a každému zákazníkovi stvoříme z nepřeberného množství konstrukčních prvků, možností a barevných dekorů opravdový originál.

Propojené prostory kuchyně s obývacím pokojem

Velká síla našich schopností skutečně individuálního designu podepřená výrobními možnostmi se výrazně projevuje i v moderních kuchyních propojených právě s obývacím prostorem. Zde dokážeme bez nutnosti nejmenších kompromisů sjednotit interiér multiužitného prostoru jako celku: kuchyně, jídelny, obývacího pokoje a v menších bytových dispozicích i pracovny nebo ložnice. A to nejen jednotným materiálem a stylem, ale skutečně i přímým spojením a vhodným navazováním jednolivých prvků nábytku a dekoračních

Více vizualizací naleznete v naší fotogalerie.
Obývací sestava


Obývací sestava


Obývací sestava
SVĚT KUCHYNÍ
Svět kuchyní, 2/2010, LÉTO
Reportáž z realizace
Svět kuchyní.


SVĚT KUCHYNÍ
Svět kuchyní, 1/2010, JARO
Aktualitách
Svět kuchyní.


TOPlist

Jiní pouze prodávají. My vyrábíme!